Menu Zamknij

[vc_row][vc_column][hasta_text_block]Firma Extreme Networks Inc. wraz ze spółkami zależnymi jest liderem na rynku rozwiązań sieciowych, wspieranych oprogramowaniem, które przeznaczone są dla klientów korporacyjnych. W ramach całościowego rozwiązania, obejmującego obszar od centrum danych po punkt dostępowy, firma Extreme projektuje, opracowuje i produkuje sprzęt dla przewodowej i bezprzewodowej infrastruktury sieciowej oraz tworzy oprogramowanie do zarządzania siecią, obsługi polityk, analityki, bezpieczeństwa i kontroli dostępu.

Firma pomaga klientom i partnerom w realizacji łączności wykraczającej poza sieć (ang. „Connect Beyond the Network”) i tworząc światowej klasy rozwiązania aplikacyjne i sieciowe, których celem jest rozwiązywanie szerokiej gamy problemów z jakimi zmagają się działy IT w przedsiębiorstwach. Tym samym zwiększa się znaczenie działu IT w każdej organizacji.

Extreme Networks posiada ponad 20 tys. klientów w ponad 80 krajach, co świadczy o tym, że relacje z klientami wykraczają poza prostą sprzedaż produktów. Dział obsługi klienta składa się wyłącznie z pracowników tej firmy, co przekłada się na trwały sukces organizacji różnych rozmiarów, w tym rozpoznawanych na całym świecie instytucji i przedsiębiorstw biznesowych, edukacyjnych, publicznych, medycznych, produkcyjnych, telekomunikacyjnych oraz hotelarskich.

Technologia IoT (Internet of Things) oraz rozwój rozwiązań cloud sprawiają, że niezawodna i bezpieczna łączność z Internetem ma kluczowe znaczenie dla sukcesu przedsiębiorstwa. W czasach gwałtownych zmian i przekształceń rynkowych niezmiernie istotne jest oferowanie skoncentrowanego rozwiązania, cechującego się automatyzacją, prostotą i wysoką jakością, które dodatkowo jest wspierane przez światowej klasy dział obsługi klienta. Wraz ze wzrostem liczby i wymagań użytkowników, aplikacji, danych i urządzeń korzystających z sieci, firma Extreme Networks wychodzi naprzeciw potrzebom działów IT i pomaga im w realizacji stale zmieniających się potrzeb biznesowych. Oferuje rozwiązania oparte na korzystającym z oprogramowania podejściu do zarządzania, kontroli i analityki sieci.[/hasta_text_block][/vc_column][/vc_row]